Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. 

Meyer Fachowcy - pomaganie z sercem

13-10-2015

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o. przekazali darowiznę dzieciom z poważnymi chorobami

Czekiem w wysokości 600 PLN Fachowcy Meyer wsparli Zakład Opiekuńczo-Leczniczy dla dzieci, prowadzony przez Zgromadzenie Sióstr Świętego Józefa. Datkiem tym Fachowcy Meyer udzielili wsparcia dzieciom cierpiącym na poważne schorzenia, jak również porzuconym przez rodziców zaraz po narodzinach. 28.09.2015 r. Florian Meyer - członek zarządu, wraz z kierowniczką biura Meyer Fachowcy Sp. z o.o. przekazał czek kierownikowi zakładu – siostrze Agnieszce Perz.

Instytucja ta została utworzona w roku 1945, od tamtego czasu opiekę nad dziećmi sprawują siostry zakonne. Podopieczni zmagają się na co dzień z wieloma chorobami, m.in. upośledzeniem umysłowym, paraliżem, czy też paraliżem kurczowym. Wiele z nich zostało porzuconych zaraz po narodzinach w szpitalu. Każdego dnia siostry zakonne ofiarowują im opiekę, radość i pomagają im w rehabilitacji.

Odkąd Florian Meyer przejął kierownictwo w Spółce Meyer Fachowcy z siedzibą we Wrocławiu, wspierają oni regularnie wszelkie społeczne i kulturalne regionalne projekty, których pomysłodawcami są pracownicy biura. Podczas przekazywania czeku Florian Meyer powiedział: „To niesamowite, że sprawy, które na co dzień wydają nam się istotne, w obliczu takiej niedoli tracą na znaczeniu. Należałoby sobie uświadomić jakie mamy szczęście, będąc zdrowymi i posiadając rodzinę. Stąd też rodzi się potrzeba, a nawet obowiązek pomocy właśnie takim dzieciom”. Niedawno została też powołana przez właścicieli grupy przedsiębiorstw Helmuta Meyer i Floriana Meyer, Fundacja Meyer, która zamierza wspierać długofalowo od 2016 r. wszelkie tego typu projekty, zarówno społeczne, jak i kulturalne.

Meyer Fachowcy

współpracujemy z

Nasz uznany w grupie przedsiębiorstw partner zajmujący się doskonaleniem kadr oraz promowaniem ochrony zdrowia.

Jesteśmy członkiem Polskiego Forum HR.Kontakt

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.
ul. Piłsudskiego 74/45
50-020 Wroclaw

biuro: +48 717562710
faks: +48 717562711
Napisz wiadomość
Formularz kontaktowy

Aktualności

Meyer Fachowcy Facebook" alt="Fachowcy Firmy Meyer Sp. Z o. o.  Meyer Fachowcy Google Plus  Meyer Fachowcy Xing

Przedsiębiorstwo

Meyer Gruppe Personal