Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.


Co warto wiedzieć

Prowizja za pośrednictwo

Wysokość prowizji za pośrednictwo jest sprawą indywidualną. Zależy od rodzaju wymogów stawianych poszukiwanym Kandydatom i jest płatna dopiero w chwili zaakceptowania oraz zatrudnienia pracownika. Przekonasz się, że nasze usługi są warte więcej, niż kosztują. Korzystaj z naszej szerokiej wiedzy.

Zatrudnianie obcokrajowców

Zaproponowani przez nas Kandydaci mogą podejmować pracę w Niemczech w ramach obowiązującej na obszarze Unii Europejskiej swobody przemieszczania się pracowników bez zezwolenia na pobyt czy też pozwolenia na pracę. Wszystkie formalności związane z zatrudnieniem polskiego czy też niemieckiego pracownika są jednakowe. Oczywiście, z przyjemnością zadbamy o załatwienie za Ciebie wszelkich formalności meldunkowych.

Pozwolenie

Wieloletnie doświadczenie w działaniach w ramach naszej Grupy przedsiębiorstw oraz świetna znajomość rynku pozwalają nam na profesjonalne i kompetentne doradztwo w każdym indywidualnym przypadku. Jesteśmy niezawodnym partnerem od realizacji zapotrzebowań kadrowych i efektywną odpowiedzią na wyzwania Twojej polityki zarządzania personelem. Potwierdzają to certyfikaty Polskiego Rejestru Agencji Zatrudnienia oraz wydane przez niemieckie urzędy pozwolenia na wynajem pracowników i wiele innych.

Dla Firm

Zapytanie

Prosimy o wypełnienie naszego kwestionariusza osobowego. Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.

współpracujemy z

Nasz uznany w grupie przedsiębiorstw partner zajmujący się doskonaleniem kadr oraz promowaniem ochrony zdrowia.

Jesteśmy członkiem Polskiego Forum HR.

Gute Bonität - bescheinigt durch CreditreformKontakt

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.
ul. Piłsudskiego 74/45
50-020 Wroclaw

biuro: +48 717562710
faks: +48 717562711
Napisz wiadomość
Formularz kontaktowy

Aktualności

Meyer Fachowcy Facebook" alt="Fachowcy Firmy Meyer Sp. Z o. o.  Meyer Fachowcy Google Plus  Meyer Fachowcy Xing

Przedsiębiorstwo

Meyer Gruppe Personal