Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.


Pierwsze kroki…

W ramach współpracy z niemieckimi przedsiębiorstwami, na podstawie zawartych umów, Meyer Fachowcy otrzymuje zlecenia pozyskania odpowiedniej kadry na stanowiska pracy w Niemczech.

Aplikacja mailem, osobiście lub korespondencyjnie
Rozmowa kwalifikacyjna, osobiście, we Wrocławiu lub za pośrednictwem Skype’a
Procedura rekrutacyjna, test językowy
Przedstawienie propozycji odpowiednich i dobrze dobranych stanowisk pracy
Rozmowa kwalifikacyjna w firmie naszego klienta
Załatwienie formalności umownych
Organizacja zakwaterowania w pobliżu miejsca pracy
Załatwienie formalności meldunkowych, złożenie odpowiednich wniosków w Niemczech
Rozpoczęcie pracy zawodowej

Po wpływie Twojej aplikacji zaprosimy Cię na rozmowę kwalifikacyjną do naszego Biura we Wrocławiu, by poznać Ci osobiście. Alternatywnie, rozmowa może odbyć się także telefonicznie lub na zasadzie videokonferencji. Podczas rozmowy będziesz miał możliwość zadania nam wszelkich pytań oraz przedstawienia konkretnych wyobrażeń i życzeń dotyczących swojego przyszłego miejsca pracy. Ponadto, najprawdopodobniej już na pierwszym spotkaniu, będziemy mogli omówić z Tobą szczegóły konkretnych ofert zatrudnienia.

Zgodnie z zasadą naszej współpracy z liczną grupą niemieckich przedsiębiorstw, po pomyślnym przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej i za Twoją zgodą, przekażemy następnie zanonimizowany profil kwalifikacyjny do firmy klienta w Niemczech celem dalszej weryfikacji Twojego przygotowania do stanowiska, którego dotyczy ogłoszenie. Z tytułu ww. procesu aplikacyjnego nie ponosisz żadnych kosztów.

Gdy firma klienta zgłosi zainteresowanie osobistą rozmową z Kandydatem, przejmiemy koordynację terminów Waszego spotkania. Zastrzegamy sobie nawet możliwość wzięcia udziału w takiej rozmowie. Osobista rozmowa kwalifikacyjna na miejscu nie w każdym przypadku jest konieczna - alternatywnie może odbyć się również zdalnie, w ramach videokonferencji. Prosimy pamiętać, iż nie refundujemy kosztów związanych z udziałem w jakichkolwiek rozmowach.

Po podpisaniu przez Kandydata umowy o pracę, załatwiamy zakwaterowanie, wszelkie niezbędne formalności meldunkowe i konieczne wnioski. Dzięki temu przygotujemy Ci grunt pod podjęcie pracy w Niemczech.

W razie braku możliwości zaoferowania Ci odpowiedniego miejsca pracy, za Twoją zgodą, włączymy aplikację do naszego Banku Aplikacji. Skontaktujemy się z Tobą natychmiast pod znalezieniu odpowiedniego stanowiska.

Dla Kandydatów

Aplikuj online

Prosimy o wypełnienie kwestionariusza osobowego. Skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to będzie możliwe.

współpracujemy z

Nasz uznany w grupie przedsiębiorstw partner zajmujący się doskonaleniem kadr oraz promowaniem ochrony zdrowia.

Jesteśmy członkiem Polskiego Forum HR.Kontakt

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.
ul. Piłsudskiego 74/45
50-020 Wroclaw

biuro: +48 717562710
faks: +48 717562711
Napisz wiadomość
Formularz kontaktowy

Aktualności

Meyer Fachowcy Facebook" alt="Fachowcy Firmy Meyer Sp. Z o. o.  Meyer Fachowcy Google Plus  Meyer Fachowcy Xing

Przedsiębiorstwo

Meyer Gruppe Personal