Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o. 

Rodzinna wizyta u dzieci w Wierzbowicach

20-12-2017

Zaangażowanie społeczne jest dla Fachowcόw Firmy Meyer już z początkiem powstania firmy sprawą honoru. Dlatego też delegacja Fachowcόw regularnie odwiedza Zakład opiekuńczo- leczniczy dla dzieci prowadzony przez Zgromadzenie Siόstr Św. Jόzefa w Wierzbowicach. W tej instytucji mieszkają niepełnosprawne dzieci i młodzież w wieku od 2 do 18 lat, bądź takie, ktόre w związku z trudną sytuacją rodzinną nie mogą przebywać wraz ze swoimi rodzicami.

W tym roku z osobistą wizytą w Zakładzie opiekuńczo-leczniczym był sam prezes zarządu Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o.o., Helmut Meyer, ktόry mimo dość nerwowego okresu przedświątecznego, nie mόgł odmόwić sobie przyjemności spotkania z dziećmi i spędzenia z nimi radosnego popołudnia. Helmutowi Meyerowi , ktόry sam jest ojcem a od kilku tygodni rόwnież dziadkiem bardzo leży na sercu los pokrzywdzonych dzieci. „Firmy i pracownicy naszego przedsiębiorstwa są jak jedna wielka rodzina. Już teraz przygotowujemy się do przekazania pałeczki w naszym zarządzie. Mόj syn Florian będzie w naszym przedsiębiorstwie moim następcą. Rodzina odgrywa dla mnie na wielu płaszczyznach ogromną rolę, rόwnież w życiu zawodowym. Dlatego tak ważne jest dla mnie wspieranie dzieci i młodzieży, będących przez długi czas z dala od swoich rodzin. W Zakładzie opiekuńczo-leczniczym prowadzonym przez Zgromadzenie Siόstr Św. Jόzefa znaleźliśmy organizację, ktόra zasługuje na nasze uznanie w zwiazku ze swoim zaangażowaniem w opiekę i wspieranie najmłodszych. Pełna czułości troska i wsparcie młodych mieszkańcόw przez opiekunki kongregacji Sióstr Zgromadzenia Św. Jόzefa są pełne podziwu.

Rόwnież Siostry Zgromadzenia Św. Jόzefa cieszą się, kiedy pojawiają się „Fachowcy” i maskotka firmowa HeLMUT. To ona sprawia, że radosne uśmiechy dzieci słychać w pomieszczeniach starego dworku. „Regularne wizyty są dla naszych mieszkańcόw bardzo ważne, gdyż niektόrzy z nich odwiedzani są bardzo rzadko. Jesteśmy wdzięczni za wsparcie Fachowcόw. Dla naszych dzieci są to małe, ważne wydarzenia w ich codziennym życiu, ktόre wspominane są jeszcze przez długi czas” - mόwi Siostra Agnieszka dyrektor instytucji. I nawet jeśli pewna mała dziewczynka troszeczkę bała się dużego helMUTA, już teraz cieszy się na następną wizytę jej rodziny Meyerόw

Meyer Fachowcy

współpracujemy z

Nasz uznany w grupie przedsiębiorstw partner zajmujący się doskonaleniem kadr oraz promowaniem ochrony zdrowia.

Jesteśmy członkiem Polskiego Forum HR.Kontakt

Fachowcy Firmy Meyer Sp. z o. o.
ul. Piłsudskiego 74/45
50-020 Wroclaw

biuro: +48 717562710
faks: +48 717562711
Napisz wiadomość
Formularz kontaktowy

Aktualności

Meyer Fachowcy Facebook" alt="Fachowcy Firmy Meyer Sp. Z o. o.  Meyer Fachowcy Google Plus  Meyer Fachowcy Xing

Przedsiębiorstwo

Meyer Gruppe Personal